• PODSUMOWANIE AKCJI „RAZEM NA ŚWIĘTA”

22.12.2020 13:27

Na informację o tym, że nasza szkoła zgłosiła swój udział w akcji ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, odpowiedziało tylko 3 uczniów. Przygotowane zostały piękne stroiki oraz kartki, które przekazane zostaną, zgodnie z ideą akcji, w środowisku lokalnym oraz w ramach współpracy z instytucjami.

Praca Marleny Saroty z kl. VII oraz jej siostry Martyny Saroty z klasy II, powędrują wraz z życzeniami do Domu Dziecka w Miękini oraz Domu Pomocy Społecznej w Czernej.

Kartki przygotowane przez Marysię Kaczmarek z klasy VI, przekazane zostaną Mateuszowi Wójcikowi oraz Paulinie Stępień, którzy z racji ograniczeń związanych z niepełnosprawnością, nie mogą uczęszczać do naszej szkoły osobiście. Z tego też życzenia świąteczne od uczniów i pracowników przekazane zostaną im przed Świętami, jako wyraz sympatii i troski o dobre zdrowie, którego w obecnym czasie wszystkim należy życzyć.

• KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

22.12.2020 13:23

Na ogłoszony wśród uczestników zajęć świetlicowych konkurs wpłynęła tylko jedna praca. Jest przepiękna, została misternie wykonana i trafnie ujmująca temat. Jej autorką jest Julia Kamińska z klasy III, której serdecznie dziękuję za zaangażowanie. W nagrodę Julka otrzymuje okolicznościowy dyplom oraz drobny upominek.

• Pudełko na prezenty

08.12.2020 09:35
      Kochani,

grudzień to miesiąc, kiedy odwiedza nas Mikołaj zostawiając pod poduszką prezenty, a gdy nadchodzą Święta, pod choinką znajdujemy podarunki. Można również w tym czasie samemu ofiarować komuś bliskiemu prezent. Jeśli zostanie on ładnie zapakowany, to jeszcze bardziej ucieszy tych, dla których go przygotowaliśmy. Dlatego mam na dziś propozycję, by własnoręczne przygotować pudełko na prezenty. Potrzebne będą: papier ozdobny, najlepiej trochę sztywny, ołówek, nożyczki i  płya CD - np. z jakąś niepotrzebną już grą komputerową albo po prostu pusta.

Życzę miłej zabawy!

• KONKURS DLA UCZNIÓW KORZYSTAJĄCYCH ZE ŚWIETLICY

02.12.2020 11:30
      Dla uczniów korzystających z opieki świetlicowej ogłaszam konkurs na KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. Najlepiej, aby wykonana została w formacie pocztówkowym 10x15 cm, dowolną techniką. Fotografię kartki proszę przesłać na adres a.wolodko@spnawojowa.org lub na numer 692860306 do 18 grudnia.

Przesłanie pracy będzie równoważne z wyrażeniem zgody na publikację kartki na stronie internetowej szkoły.

• JESIENNA PROPOZYCJA

26.11.2020 07:56
      Mamy jesień i powinniśmy szczególnie dbać o zdrowie. Wszyscy wiedzą, że witaminy znajdują się w naturalnych produktach spożywczych, najwięcej jest ich w owocach i warzywach. Mam dziś propozycję na zrobienie zdrowych jeżyków. Potrzebne będą: gruszki, winogrona i wykałaczki. Oglądnijcie na filmik klikając na poniższy link i spytajcie rodziców, czy zgadzają się, abyście przygotowali taki zdrowy poczęstunek. Życzę smacznego!