• MAMY REPREZENTANTA

10.04.2024 23:21
      14 marca 2024 r. w Sali Herbowej Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach odbyła się I sesja otwierająca kadencję Młodzieżowej Rady Miejskiej. Uczestniczyli w niej nowo wybrani radni, do których należy uczeń naszej szkoły- Maksymilian Chucherko. Na początku obrad wszyscy przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miejskiej otrzymali z rąk Burmistrza - Wacława Gregorczyka zaświadczenia o wyborze radnym, a następnie na tekst roty złożyli uroczyste ślubowanie. Jesteśmy dumni, że mamy w radzie swojego reprezentanta. Wierzymy, że Maksymilian będzie godnie reprezentował społeczność naszego obwodu oraz dbał o wspólne dobro.

• ZBIÓRKA NA RZECZ NOCLEGOWNI

18.03.2024 21:04
      Zbiórka na rzecz Noclegowni i Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Krakowie  ul . K. Makuszyńskiego 19A.
    • PRAWDZIWA "GÓRA GROSZA"

18.03.2024 20:59

W tegorocznej edycji akcji Góra Grosza zebraliśmy w naszej szkole 434,29zł!!! Najbardziej hojni w tym roku okazali się uczniowie klasy szóstej z zawrotną kwotą 125,95zł!!! Wszystkim darczyńcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za okazaną szczodrość.
    • KOLEJNY ROK Z WOŚP

14.02.2024 23:32
      Nasza szkoła od wielu lat angażuje się w zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Również w tym roku uczniowie klasy VIII i VII Marika Masłowska i Kuba Krząścik kwestowali jako wolontariusze w naszej miejscowości uzyskując rekordowy wynik. Dziękujemy  wszystkim za wsparcie akcji.

• Z MIŁOŚCI DO ZWIERZĄT

16.11.2023 22:37
      Zakończyliśmy zbiórkę darów na rzecz schroniska dla zwierząt w Krakowie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do akcji ,,Zbiórka na rzecz burka i kocurka" zorganizowanej na rzecz zwierząt z Schroniska Zwierząt w Krakowie. Zgromadziliśmy spore ilości karmy, zabawek i innych akcesoriów, które zostały przekazane do schroniska. Za zaangażowanie w akcję i zrozumienie potrzeb czworonogów otrzymaliśmy piękne podziękowania. Cieszymy się, że los bezdomnych i porzuconych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły. Zachęcamy do dalszych działań i pomocy!