• ZIMOWO - KARNAWAŁOWO

14.02.2024 23:39
      Gdy pogoda za oknem nie sprzyja zabawom na świeżym powietrzu, gdyż zima nie pozwala nam spędzać tego czasu na zewnątrz to mamy dla dzieci w świetlicy zajęcia umilające czas, a także rozwijajace talenty. Ostatnio po rozmowach na temat "Mój ulubiony sport zimowy" powstało kilka prac plastycznych. Rozpoczęlismy także przygotowania do balu karnawałowego i wykonaliśmy maski karnawałowe.

• Świetlicowo - Tuwimowo

29.11.2023 17:58
      W piątkowe popoludnie dzieci spędzające czas w świetlicy zapoznały się z twórczością Juliana Tuwima, poznając jego wiersze. "Rzepka" okazała się na tyle interesująca, że postanowiliśmy odegrać scenkę wyrywania warzywa, co było bardzo radosnym przeżyciem dla wszystkich.

• STRUGACZKOWA ZABAWA

16.11.2023 22:46
      Czasem nuda jest kreatywna i dzieci na swój sposób wykorzystają różne rzeczy aby stworzyć ciekawe prace plastyczne. Na przykład strugając kredki do czego można wykorzystać stróżki? U nas powstały piękne kwiaty oraz suknia księżniczki.

• ŚWIETLICOWE ZABAWY

30.10.2023 22:45
      Świetlicowe zabawy nie są nudne. Dziś próbowaliśmy ćwiczyć swoją zręczność, każdy w swoim tempie. Przy okazji uczyliśmy się cierpliwie czekać na swoją kolej.

• Jesień, jesieniucha...

23.10.2023 00:02
      W tym tygodniu, kontynuując temat jesieni uczniowie w świetlicy wykonali dziś piękne prace plastyczne. Coraz więcej talentów nam się ujawnia.