• Rekrutacja 2023/2024

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Nawojowej Górze

ogłasza zapisy

do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/2024
      obowiązkowo dla dzieci 6-letnich i chętnych 4 i 5-letnich, a także do klasy I dzieci, które uczęszczały do oddziałów przedszkolnych w innych placówkach.

Rekrutacja odbędzie się w tutejszej szkole

w okresie od 1 do 15 marca 2023 r.

w godzinach 800 - 1500

Karta zgłoszenia dziecka do pobrania w sekretariacie lub ze strony internetowej szkoły
      (www.spnawojowa.edupage.org)

Serdecznie zapraszamy!

• 31 finał WOŚP

09.02.2023 11:43
    • Konkurs "Dbam o czyste powietrze nie tylko od święta - Eko-kartka"

30.11.2022 19:45

Szanowni Państwo

Burmistrz Gminy Krzeszowice zaprasza uczniów szkół podstawowych i klas zerowych z terenu Gminy Krzeszowice do udziału w konkursie pn. „Dbam o czyste powietrze nie tylko od święta – Eko-kartka”.

Tematem prac konkursowych jest wykonanie ekologicznej kartki bożonarodzeniowej w formacie A5 z wykorzystaniem surowców wtórnych (papier, sznurek, drewno, plastikowe lub metalowe przedmioty podlegające recyklingowi). Można zastosować materiały pomocnicze tj. klej, taśmę klejącą, farby; jednak odpady wtórne powinny stanowić większą część kartki świątecznej.

Prace oceniane będą w dwóch grupach wiekowych:

a)         klasy 0 – III
      b)         klasy IV – VIII.

Prace należy dostarczyć do dnia 09.12.2022 r. godz. 14:00 do biura Ekodoradców (Pl. F. Kulczyckiego 1, pokój 2B)

Wręczenie nagród odbędzie się 18.12.2022 r. na Rynku w Krzeszowicach podczas wydarzenia pn. Krzeszowicki Wigilijny Stół.

Laureaci 3 pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe.

Konkurs jest organizowany w ramach projektu zintegrowanego LIFE „Wdrażanie programu ochrony powietrza dla Województwa Małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze”.

Regulamin wraz z załącznikami dostępny jest tutaj.

Z poważaniem,
      Karolina Götz
      Podinspektor
      Ekodoradca

Urząd Miejski w Krzeszowicach

Pl. F. Kulczyckiego 1

32-065 Krzeszowice

Segment B, pokój 2B

www.krzeszowice.pl

• Ślubowanie klasy I

31.08.2023 13:06
      W październiku grono uczniów naszej szkoły zasiliły Pierwszaki, ślubując oddanie i wierność szkole i ojczyźnie. Dzieci wspaniale zaprezentowały się w przygotowanym programie artystycznym. Udowodniły, że pomimo krótkiego czasu, spędzonego w szkole już wiele się nauczyły. Pani dyrektor pasowała Pierwszoklasistów na uczniów, a rodzice przygotowali upominki w postaci kuferków z materiałami dydaktycznymi. Po uroczystym apelu na dzieci czekała niespodzianka w postaci poczęstunku. Życzymy Wam Pierwszaki powodzenia w dalszej nauce!!!