• Gminny Konkurs Języka Angielskiego

11.05.2023 21:45

Sukces naszych siódmoklasistów w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego:
      Maja Turlej - pierwsze miejsce
      Damien Obora Antonio - wyróżnienie
      Well done!
    • Olimpiada biologiczna

31.08.2023 13:17

Dnia 31.03.2023r. uczniowie klasy 7-Miłosz Łądka, Marika Masłowska i Alicja Kasprzyk wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie przedmiotowej Olimpus- Sesja wiosenna 2023 . Udział w zmaganiach naukowych wymagał zaangażowania i poświęcenia czasu na pogłębienia wiedzy z biologii ze strony uczniów. Dziękujemy uczniom za reprezentowanie naszej szkoły. Dla nas już jesteście wygrani.

• Mistrz recyklingu

31.08.2023 13:16
      Uczniowie klasy V Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
      w Nawojowej Górze, wzięli udział w IX Edycji Konkursu Ekologicznego „MISTRZ RECYKLINGU I PRZYJACIELE 2023”. Celem przedsięwzięcia było wykonanie dwóch zadań konkursowych: filmu do mediów społecznościowych na temat znaczenia recyklingu zużytego sprzętu AGD-RTV; projektu gry planszowej na temat selektywnej zbiórki oraz recyklingu odpadów opakowaniowych. Ideą konkursu było zaszczepienie w uczniach chęci dbania o środowisko oraz konieczności przetwarzania śmieci.

• XVII Gminny Festiwal Pieśni Patriotycznej

31.08.2023 13:16
      Podobnie jak rok temu, również w tym roku uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuły laureatów w kategoriach:

soliści ze szkół podstawowych - Marysia Woźnica z klasy I,

zespoły dziecięce ze szkół podstawowych - zespół "Elaktro&Muza" w składzie: Zosia Zawierucha (wokal i skrzypce), Olaf Paluch (gitara akustyczna) i Emil Paluch (gitara basowa).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

• IV Olimpiada Pszczelarska - wręczenie nagród.

31.08.2023 13:17
      W dniu 11.09.2022 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów oraz uczestników IV Olimpiady Pszczelarskiej „Pszczoła miodna – pożyteczny owad dla ludzi i środowiska”, dla uczniów Szkół Podstawowych z Gminy Krzeszowice. Wydarzenie swoje miejsce miało w sali widowiskowo – kinowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Krzeszowicach. Finaliści otrzymali nagrody z rąk Burmistrza Gminy Krzeszowice, pana Wacława Gregorczyka oraz prezesa koła pszczelarskiego z Krzeszowic, pana Bogdana Latawca. Nagrodzonymi uczniami byli Szymon Szczepański, kl. V za zajęcie 3 miejsca, Emil Starzec z kl. V oraz Zofia Zawierucha z kl. VI, którzy otrzymali wyróżnienie.