• KONKURS RECYTATORSKI

• 30.03.2024 18:54

• Dnia 11 marca 2023 r. w Kopalni Talentów w Krzeszowicach odbyły się eliminacje miejsko-gminne 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Z naszej szkoły uczennica klasy VII Zosia Zawierucha wzięła udział w turnieju piosenki poetyckiej, a akompaniował jej kolega z klasy  - Olaf Paluch. Miło nam poinformować, że Zosia otrzymała wyróżnienie. W turnieju recytatorskim wystąpiły Kinga Bugajska i Julia Błachowska z klasy VII - dziewczyny recytowały naprawdę wspaniale. Konkurencja była liczna i bardzo dobrze przygotowana, dlatego jesteśmy dumni, ponieważ Julia uzyskała II miejsce zaprezentuje naszą szkołę oraz gminę w eliminacjach powiatowych, które odbędą się 3 kwietnia w Skawinie.
        Gratulujemy laureatkom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za włożony wysiłek w naukę tekstów, sumienną pracę nad dykcją, interpretacją tekstu, a także za piękny występ oraz wzorową postawę w czasie eliminacji.
                    Julii, która otrzymała promocję do kolejnego etapu, życzymy powodzenia i mocno trzymamy kciuki!