Strona główna
WARSZTATY PRZYRODNICZE
Z okazji DNIA ZIEMI w przedszkolu i klasach I-III odbyły się warsztaty przyrodnicze "Las w słoiku". Dzieci posadziły roślinki i nauczyły się, jak o nie dbać. Zpraszamy do obejrzenia relacji z zajęć.
DZIEŃ BEZ OLEJU PALMOWEGO
"Jeśli chcesz zjeść coś zdrowego, unikaj oleju palmowego..." Pod takim hasłem uczniowie z 3 klasy wzięli udział w zajęciach w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego"Bezpiecznie i zdrowo z małpką Iwonką". Dzieci wysłuchały wiersza o przygodach zwierząt w zoo, rozmawiały na temat szkodliwości oleju palmowego, oraz szukały go w składzie ulubionych przekąsek i słodyczy. Okazało się, że niestety olej palmowy występuje w wielu produktach, które spożywamy na co dzień. Na koniec dla równowagi, przygotowały zdrowe i pełne witamin sałatki owocowe. Po tych zajęciach uczniowie przekonali się, że słodycze,owszem są smaczne ale niekoniecznie zdrowe.
4
ŚWIĄTECZNE BIESIADOWANIE
1 kwietnia uczniowie naszej szkoły nie usiedli do lekcji, lecz do śniadania wielkanocnego. Rozmawiali o wielkanocnych zwyczajach i tradycjach oraz spożywali świąteczne potrawy. Święta już tuż, tuż, więc wszyscy składali sobie życzenia i dzielili się jajkiem.
KARTKA WIELKANOCNA - ROZDANIE NAGRÓD
Rozdanie nagród w 4 Gminnym Konkursie Plastycznym "Kartka Wielkanocna". Ignacy, uczeń trzeciej klasy - zdobywca 3 miejsca. Jeszcze raz gratulujemy!


DZIEŃ OTWARTY LO W KRZESZOWICACH
26 marca uczniowie klasy ósmej wzięli udział W Dniu Otwartym Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach. Nasi osmoklasiści mieli okazję zwiedzić budynek oraz obejrzeć konkurs talentów, w którym prezentowali się licealiści, prezentację i konkurs kostiumów z okazji dnia Św Patryka. Ponadto Szymon, Dawid i Igor reprezentowali naszą klasę w konkursie wiedzy o patronie liceum Tadeuszu Kościuszce, w którym zajęli trzecie miejsce. Gratulujemy!
EDUKACJA
Obiady w szkole
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
Archiwum Aktualności
