• KLUB MAŁEGO RATOWNIKA

• Informujemy, iż w dniu 7 października br. w Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33, Kraków) ponownie zostanie zorganizowany KLUB MAŁEGO RATOWNIKA.

Klub odbywa się w ramach trwającego w dniach 5-7.10.2023 Ogólnopolskiego Kongresu Ratowników Medycznych i organizowany jest przez Fundację POLARIS-wiedza, edukacja, rozwój przy wsparciu Powiatu Krakowskiego oraz wielu partnerów.

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa dzieci i młodzież z Państwa szkoły.
            Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdą Państwo w załączonym plakacie informacyjnym.

Szkolenie jest otwarte dla wszystkich chętnych dzieci! Po zakończonym szkoleniu, które, mamy nadzieję, będzie także dobrą zabawą, wszystkie dzieci dostaną dyplomy i drobne upominki.

Jeśli planują Państwo przybycie większą grupą – zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego.

Serdecznie pozdrawiamy, zapraszamy i czekamy na dzieci w sobotę, 7 października!

Zespół Fundacji POLARIS

• OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY PLASTYCZNE

•

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w dwóch Ogólnopolskich Konkursach Plastycznych:

1. Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny organizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP

2. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Z moich rodzinnych stron. Zabytki zapomniane warte ocalenia" organizowany przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka

Szczegóły na STRONIE GŁÓWNEJ w zakładce KONKURSY.

Eliminacje szkolne obydwu konkursów trwają do 30 listopada 2023 r.

• "Z NOSEM W SZTALUDZE"

•

Były warsztaty, teraz wystawa. W imieniu galerii sztuki Kamienny Kwiatek oraz Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych w Nawojowej Górze serdecznie zapraszamy na ogłoszenie wyników i oglądanie prac.

• MARZENIA... TE DUŻE I TE maleńkie...

•

W poniedziałek 25 września podczas zajęć świetlicowych dzieci przygotowały swoją tablicę marzeń. Następnie wywiązała się dyskusja na temat tego, co chciałyby osiągnąć w bliższej lub dalszej przyszłości, jakie mają plany i pragnienia. Okazało się, że dzieci mają mnóstwo marzeń. Tak, jak w piosence są one „DUŻE i maleńkie”. Czasem potrzeba wiele determinacji, aby je spełnić. Mamy nadzieję, że każdemu kiedyś to się uda.

• PARADA PATRONÓW - KRAKÓW 2023

•

W piątek 22 września ulicami Krakowa przeszli uczestnicy X Parady Szkolnych Patronów, czyli delegacje uczniów i ich opiekunów z krakowskich i podkrakowskich szkół. Był to niezwykle barwny pochód budzący ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców miasta oraz turystów.  Wszyscy przywieźli ze sobą różne emblematy oraz symbole upamiętniające patronów szkolnych. Nie zabrakło także przebrań związanych  konkretną osobą lub jej działalnością.  Nawojową Górę reprezentowała ośmioosobowa delegacja  uczniów klasy VI.