• SEKRETY BIBLIOTEKI

• 05.11.2023 23:38

• W piątek 20 października grupa pierwszoklasistów, pod opieką pani Marzeny Wąchol i pani Ani Mirczak wybrała się do zaprzyjaźnionej Biblioteki Publicznej w Nawojowej Górze. Tam odbyła się w naszej bibliotece lekcja biblioteczna. Centralnym punktem spotkania było opowiadanie „ Ciekawski George w bibliotece”. Dzieci wysłuchały przygód niesfornej małpki i wraz z nią przeżyły mnóstwo zabawnych sytuacji. Podczas tej wizyty uczniowie zwiedzili pomieszczenia biblioteczne, zapoznali się z regulaminem biblioteki i zasadami w niej obowiązującymi. Z zaciekawieniem słuchali o tym, że czytanie książek jest nie tylko przyjemne, ale także niezwykle wartościowe i powinno się obcować z literaturą od najmłodszych już lat.
        Dziękujemy pani Ewie Lis za przygotowanie zajęć z udziałem naszych pierwszoklasistów.