• Powiatowe Zawody w Biegach Sztafetowych

05.10.2019 18:50

1 października uczniowie naszej szkoły zdobyli V miejsce w Powiatowych Zawodach w Biegach Sztafetowych.

Gratulujemy!

• PIŁKA SIATKOWA DZIECI KLASY V i VI

25.11.2018 13:42

Zawody zorganizowane w Woli Filipowskiej w ramach projektu ,,Dobry Sąsiad’’ pod patronatem Tauronu odbyły się 25 października 2018 roku.

W rozgrywkach singlowych dziewcząt – I miejsce zdobyła Oliwia Berger, II miejsce – Marlena Sarota, III miejsce – Maja Zbroińska.

W rozgrywkach singlowych chłopców – I miejsce Maurycy Bojanek,III miejsce – Piotr Bielak.

W rozgrywkach deblowych – I miejsce – Oskar Król i Jakub Hrabia, a II miejsce Wiktoria Łacna i Olivier Kania.

Młodzież uczestnicząca w zawodach zdobyła medale, koszulki oraz nagrody rzeczowe.

• PIŁKA HALOWA

25.11.2018 13:43

(chłopcy – grupa młodsza dzieci i starsza młodzież)

11 października 2018 r. nasza szkoła brała udział w gminnych zawodach halowej piłki nożnej – „Igrzyska Dzieci”. W sumie w zawodach wzięło udział 13 drużyn.

25 października 2018 r. z kolei, wzięliśmy udział w zawodach halowej piłki nożnej „Igrzyska Młodzieży Szkolnej”, w której wzięło udział 14 drużyn. W grupie wygraliśmy z Paczółtowicami i zremisowaliśmy z Tenczynkiem. Przegraliśmy z Krzeszowicami SP1, w efekcie czego nie wyszliśmy z grupy.

• KRAKOWSKIE SUKIENNICE
    • EUROWEEK 2020
    • Uczniowie z Nawojowej Góry z wizytą w Berlinie.
    • MUZEUM ARCHEOLOGICZNE W KRAKOWIE
    • WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNICZKÓW
    • „Opowieści i legendy mojego regionu” – Nawojowa Góra 2019.
    • 11:11 – II edycja akcji „Rekord dla Niepodległej” – Mazurek Dąbrowskiego w szkołach całej Polski
    • ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
    • GMINNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ