• Ubezpieczenie szkolne

Poniżej znajduje się link do zawarcia umowy ubezpieczenia NNW ( tzw. szkolne).

Ubezpieczenie działa od wybranej daty (i opłacenia składki) przez 12 miesięcy

Każdy zainteresowany może wybrać wariant ochrony oraz wysokość Sumy Ubezpieczenia.

Składka płatna jednorazowo za cały rok.

Ochroną obejmujemy dzieci od urodzenia do 18 roku życia oraz młodzież 18 – 25 lat jeśli uczy się lub studiuje.

Link jest ważny do 18 grudnia 2024.

Przejdź do oferty:   Strefa NNW Szkolne / Pakiety (nnwdlaszkoly.pl)

Jak przejść do oferty i kupić ubezpieczenie:

1. Kliknij w powyższy link, aby przejść do oferty.

2. Zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych osobowych i wyraź niezbędne zgody, a następnie pobierz wymagane dokumenty.

3. Zapoznaj się z ofertą i opłać wygodnie składkę za pomocą płatności online.

W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt do mnie (tel. 607 091 441)  lub mojej asystentki Bernadetty (tel. 505 549 009)

Jarek Nąckiewicz