W piątek, 15.05. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Gminy Krzeszowice w czwórboju lekkoatletycznym: rzut piłeczką palantową, skok w dal, bieg na 60 m oraz bieg długi na 600m DZ. i 1000m CHŁ.
Reprezentacja składała się z 6 chłopców i 6 dziewczyn z klas IV, V, VI.
Zawody odbywały się na obiekcie w Woli Filipowskiej. Nad przebiegiem zawodów czuwała Wioletta Frankiewicz wielokrotna Mistrzyni Polski w biegach. Młodzież miała okazję pobiegnąć po profesjonalnej bieżni. Naszą szkołą zajęła ostatecznie 5 miejsce. Chłopcy i dziewczyny dały z siebie wszystko ! Serdecznie gratulujemy
wszystkim woli walki i prawdziwie sportowej postawy



