• DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

• 12.05.2019 17:48
      • „Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa  i piosenki śpiewa wnusia…” te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości
        z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 15 lutego 2019 roku w oddziale przedszkolnym w Szkole Podstawowej w Nawojowej Górze.

Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego, w tym dniu zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.

Dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość
        i wdzięczność do ukochanych osób. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role,   a zaproszeni  goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem Niejednej babci i
        dziadkowi zakręciła się łza w oku.

Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki.

W dalszej części uroczystości niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.