• PODSUMOWANIE AKCJI „RAZEM NA ŚWIĘTA”

• 22.12.2020 13:27
      • Na informację o tym, że nasza szkoła zgłosiła swój udział w akcji ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, odpowiedziało tylko 3 uczniów. Przygotowane zostały piękne stroiki oraz kartki, które przekazane zostaną, zgodnie z ideą akcji, w środowisku lokalnym oraz w ramach współpracy z instytucjami.

Praca Marleny Saroty z kl. VII oraz jej siostry Martyny Saroty z klasy II, powędrują wraz z życzeniami do Domu Dziecka w Miękini oraz Domu Pomocy Społecznej w Czernej.

Kartki przygotowane przez Marysię Kaczmarek z klasy VI, przekazane zostaną Mateuszowi Wójcikowi oraz Paulinie Stępień, którzy z racji ograniczeń związanych z niepełnosprawnością, nie mogą uczęszczać do naszej szkoły osobiście. Z tego też życzenia świąteczne od uczniów i pracowników przekazane zostaną im przed Świętami, jako wyraz sympatii i troski o dobre zdrowie, którego w obecnym czasie wszystkim należy życzyć.