• Przedstawienie „Dla kogo teatr?”

• 05.05.2019 23:36
      • Po blisko miesięcznych przygotowaniach, w czwartek 28 marca 2019 roku wystąpiliśmy przed naszymi kolegami, koleżankami, nauczycielami i pracownikami szkoły w przedstawieniu z okazji  Międzynarodowego Dnia Teatru. Mieliśmy profesjonalne stroje, indywidualne mikrofony z mikroportami i potrzebne rekwizyty. W swoim spektaklu chcieliśmy pokazać jak różnorodny jest teatr. Były wiec postacie z bajek dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Występowały również pacynki. Widzowie siedzieli w półokregach – na wzór teatru greckiego, a przed wejściem nasz kolega  kasował bilety, które wcześniej zostały wszystkim rozdane.

Mamy nadzieję, że daliśmy namiastkę prawdziwego teatru i zachęciliśmy wszystkich, by od czasu do czasu wybrali się na jakiś spektakl. Jesteśmy zadowoleni z występu i dziękujemy tym, którzy nam gratulowali, zachęcając do przygotowywania kolejnych przedstawień.