• „Powitanie jesieni”

• 15.10.2019 21:32
        • Na powitanie jesieni przedszkolaki wykonały zwierzątka i różnego rodzaju figurki wykorzystując dary jesieni.

• „Dzień Przedszkolaka”

• 15.10.2019 21:25
        • W dniu 20 września obchodziliśmy w naszym oddziale przedszkolnym święto przedszkolaka. Dzień był pełen atrakcji: były tańce, zabawy z balonikami, malowanie buziek, robiliśmy babeczki z owocami oraz bitą śmietaną a na koniec były bańki mydlane. Wszyscy mieli buzie uśmiechnięte.

• U Tytusa w Krzeszowicach

• 15.10.2019 21:25
        • Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej w Gospodarstwie Pasiecznym u Tytusa w Krzeszowicach na warsztaty pt: „Pszczoły i pszczołowate na straży różnorodności gatunkowej roślin”. Dzieci poznały historię oraz praktyczne aspekty zawodu pszczelarza , obejrzały stuletnie ule oraz pracujące w nim pszczoły.

• „Sałatka owocowa”

• 15.10.2019 21:01
        • W naszym przedszkolu uczymy się jak ważne jest zdrowe odżywianie, dzieci pokazały jak chętnie zjadają witaminki.
        • SPOTKANIE INTEGRACYJNE Z GRUPĄ DZIECI Z „ZIELONEGO PRZEDSZKOLA”

• 12.05.2019 18:08
        • W dniu 4 kwietnia 2019 roku do naszego oddziału przedszkolnego na spotkanie integracyjne przybyły koleżanki  i koledzy z  „Zielonego przedszkola” w Nawojowej  Górze.

Po miłym przywitaniu, wystąpiliśmy przed naszymi gośćmi w przedstawieniu pt.: „Witaminki dla księżniczki Martynki”, po którym zaśpiewaliśmy piosenkę Fasolek: „Witaminki, witaminki…”.

Z kolei my, wysłuchaliśmy wiersza o „Nudzimisiach” z cyklu o tej samej nazwie wydawnictwa „Skrzat” w wykonaniu naszych rówieśników.

Po wspólnych prezentacjach  udaliśmy się do specjalnie przygotowanej Sali aby razem przygotować „zdrowe” śniadanie. Każdy mały kucharz zjadł niejedną pyszną kanapkę.

Na zakończenie miłego spotkania zaprosiliśmy naszych gości do zabaw integracyjnych na
          placu zabaw.

• KRAKOWSKIE SUKIENNICE
    • EUROWEEK 2020
    • Uczniowie z Nawojowej Góry z wizytą w Berlinie.
    • MUZEUM ARCHEOLOGICZNE W KRAKOWIE
    • WARSZTATY ZDOBIENIA PIERNICZKÓW
    • „Opowieści i legendy mojego regionu” – Nawojowa Góra 2019.
    • 11:11 – II edycja akcji „Rekord dla Niepodległej” – Mazurek Dąbrowskiego w szkołach całej Polski
    • ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
    • GMINNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ